tükanınresmi.png (4.35 MB)
Rich Hobby

17 Duvar Şablonu Wall Decor Stencil 50X70 cm.

Rich Hobby
Fiyat
:
25,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • STENCIL NEDİR?
  Stencil, herhangi bir yüzeye doku veya desen yapabilmeniz için özel olarak kesilmiş şablonlardır. Defalarca kullanırsınız. Dikkatli kullandığınızda ve temizliğini yaptığınız müddetçe devamlı kullanabilirsiniz.Lazer ile kesilenleri olduğu gibi bıçak ile kesilerek hazırlanmış olanları da vardır.
  STENCIL NASIL KULLANILIR?
  Hangi temayı çalışacaksanız stencilınızı o konu ile ilgili seçip tasarımınızı desteklersiniz. Kullandığınız zemine göre stencil boyaları da değişir. Eğer sert zeminlerde kullanacaksanız, akrilik boyaları; kumaşta kullanacaksanız kumaş boyalarını; camda kullanacaksanız cam boyalarını seçerek şablonlama yapabilirsiniz.
  STENCIL DUVARLARDA NASIL UYGULANIR?
  Devam eden desenlerde stencilınızı kaydıra kaydıra şablonlama yaparsınız. Kaydırdıığınız yerde boyanın ıslak olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Boya ile kullanabildiğiniz gibi bu stencil şablonları rölyef pasta ile de kullanarak boyutlu görüntüler elde edebilirsiniz.
  STENCIL YAPARKEN HANGİ FIRÇALAR KULLANILIR?
  Stencil fırçaları da ozel olup uçları düzdür. Zemine dikine ve darbeli olarak kullanırsınız. Kıl  ve sünger fırça çeşitlerini zeminde bıraktığı dokuya göre seçebilirsiniz. Stencilı zemine kağıt maskeleme bantı ile veya stencil spreyi ile geçici olarak tutturup kullanımınız boyunca kaymamasını sağlayabilirsiniz. Eğer Stencil spreyi kullandı iseniz rulo fırçalarla da stencil üzerinden boyama yapabilirsiniz.
  EĞER STENCIL DESENİMİ BOYUTLU GÖRMEK İSTERSEM NE YAPMALIYIM?
  Stencil desenlerini boyutlu çalışmak için Rölyef pasta kullanabilirsiniz. Rölyef pastayı stencil üzerine fırça ile değil, spatula vasıtası ile sürersiniz. Daha sonra şablonu dikkatlice ve dikey olarak kaldırırsınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.