tükanınresmi.png (4.35 MB)
Rich Hobby

6788 Büyük Kolay Transfer 22 X 33 cm. Açık Zeminlerde uygulanır.

Rich Hobby
Fiyat
:
9,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • TRANSFER NEDİR?
  Transfer, bir yüzeydeki boyanın başka bir yüzeye aktarılması işlemidir.
  KOLAY TRANSFER NEDİR?
  Kolay Transfer, Özel bir transfer kağıdına basılmış desenin objenin zeminine kolayca aktarılması işlemidir.
  KOLAY TRANSFER NASIL YAPILIR?
  Kolay Transferin kullanılacak bölümü kesilir.Kullanılacak bölümdeki desenin üzerindeki şeffaf film kaldırılır. Desen kısmı yapışkanlıdır. Yapışkanlı desen kısmı yapıştıracağınız yüzeye döndürülerek istediğiniz biçimde yapıştırılır. Sıkıca her noktasından baskı uygulanır. Kolay transferin her alanının hiçbir kabarcık baloncuk veya noktacık kalmayana kadar baskı uygulanır. Size dönük olan karton yüzey ıslak sünger vasıtası ile ıslatılır. Kartonun tümü ıslatılır. Kartonun desenden kendini bırakarak ayrılması beklenir. Kenarından tırnaklanıp zorlanmaz. Karton arka kısım kendini bırakmaya başlar. O zaman kartonu kenarından tutup desenden ayırırsınız. Hiç bir zorlama yapmamanız tavsiye edilir. Kartonun tümü alınır. Desenin zemine yapıştığı görülür.
  KOLAY TRANSFERİN BAŞARILI BİR DESEN OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?
  Başarılı kolay transfer desenleri sanki elle boyanmış hissi veren transferlerdir. Bir kolay Transfer ne kadar elle boyama yapılmış hissine yaklaştırırsa o kadar başarılı kabul edilir.
  KOLAY TRANSFER AÇIK ZEMİN NE ANLAMA GELMEKTEDİR?
  Kolay Transferlerin açık zemin için üretilenleri şeffaftır. Yani desende beyaz gördüğünüz renkler zemin rengini gösterir. Bu şu anlama gelmektedir. Bu transferi kullanırken zeminin açık renk olmasına dikkat ediniz ki desen renkleri kendi canlılıklarını koruyabilsin. Açık renk kolay transferlerde beyaz gördüğünüz her alan aslında şeffaftır. Koyu renk zeminlerde, kolay transfer açık zemin olan transferleri kullanmayınız.
  KOLAY TRANSFER KOYU ZEMİN NE ANLAMA GELMEKTEDİR?
  Kolay transferlerin koyu zemin için üretilenlerini hem açık zeminde hem de koyu zeminde kullanabilirsiniz. Renkler kendi canlılığında görünür. Desenin arkasında sizin göremeyeceğiniz beyaz bir tabaka olduğu için koyu zemin için üretilen transferler şeffaf değildir. Opaktır. Paket içinde ise net değil, buğulu net secilemeyen görüntüye sahiptir. Ancak paketlere transfer yapıldığında net olarak nasıl görüneceğinin minyatür resmi konur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.