Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade edilen ürünlerin geri ödenmesi 1-3 gün içerisinde kredi kartına geri iade edilir, bu süre geçtikten sonra geri iade karta yapılmayacağından doğrudan müşterinin hesabına havale olarak gönderilir.

Kapıda ödemeli siparişlerde iade doğrudan kargo görevlisine yapılıp herhangi bir ödeme de yapılmaz. Eğer ödeme yapılmış ve iade süresi içinde iade edilmek istenirse bu durumda müşterinin ödediği rakam hesabına havale olarak gönderilir.

Havale ile siparişlerde de yatırılan tutar müşterinin banka hesabına geri iade olarak yatırılır.

İade durumlarında iade edilecek adres; 
Tatlısu Mahallesi Şanlı Caddesi No:57/B 34774 Ümraniye / İSTANBUL

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.