Değerli Müşterilerimiz,

Sitemize gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bekleyen sipariş adedi çok artmıştır. Bu nedenle sipariş alımını 30 Nisan 2022 tarihine kadar durdurduk. Bu süre içinde bekleyen siparişler tamamlanıp gönderilecektir. İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Semih Yener Hobi Market

Tatlısu mah. Şanlı cad. No: 57/B Ümraniye - İstanbul

Tel ve WhatsApp hattı:

0537 208 1060

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

İşlemecilere Özel El Nakışı Panoları
pano

Brother GT 5411 Giysi Yazıcısı ile sizlerin tüm tasarımalarını pamuklu, keten veya ipek kumaşlara basıyoruz.

Baskılarımız su bazlı olup kesinlikle kalınlık yapmaz ve kumaşın tuşesini bozmaz. Baskılarımız açık renkli kumaşlara yapılmaktadır. Özellikle işlemeciler için istedikleri işleme panolarını hazırlıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece hangi dizayn istiyorsanız o dizaynı bizim e-postamıza göndermeniz. Ayrıca hangi kumaşa basacağımızın da bilgisini vermeniz gerekiyor.

Maksimum baskı ölçümüz 35 cm. x 40 cm. dir. Bu alanın içinde kalan ölçülere baskı yapabiliriz. İşlemeciler için bulunmaz bir fırsat olup istedikleri dizayn üzerine el nakışı yapmalarını sağlayan bir teklif getiriyoruz size.

Detaylar için aşağıdaki iletişim formunu info@semihyener.com'a göndermeniz. Sorularınızı mesaj alanına yazabilirsiniz veya 0850 227 13 60 no'lu telefondan Semih Yener ile görüşebilirsiniz.

 

T-shirt Tasarımcılarına Özel Baskılar
t-shirt-tasarimi

Günümüzde bir çok tasarımcı kendi dizayn ettiği t-shirtleri giymek istiyor. Ya da kendi yaptığı resimleri veya çizimleri T-shirtler üzerinde görmek istiyor. Bu dizaynları isterseniz bir adet bile basıyoruz. Sizin istediğiniz t-shirtleri üzerine sizin dizaynlarınızı basıyoruz. Böylece sadece size özel t-shirtlere sahip oluyorsunuz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey en alttaki iletişim formunu doldurarak bilgi vermeniz Dizaylarınızı info@semihyener.com'a göndererek ölçüleri için bilgi vermeniz gerekmektedir. Dizaynlarınız basıldıktan sonra adresinize gönderiliyor. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için 0850 227 13 60 no'lu telefondan Semih Yener ile görüşebilirsiniz.


Hobicilere Özel Dekupaj Kağıtları

Dekupaj Deseni

Çoğu kez satılan dekupaj kağıtlarının dizaynlarını beğenmediğiniz olmuyor mu? Kendi seçtiğiniz desenleri dekupaj kağıdı olarak görmek istemez misiniz? İşte tam bu noktadan hareketle arzı ettiğiniz dizaynları dekupaj kağıdı veya transger tutkalı ile çalışabileceğiniz transfer kağıtları haline getiriyoruz.

Dekupaj kağıtlarımız en çok 42 cm. x 29,7 cm. dir. İsterseniz bir adet bile basılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey dekupaj kağıdı olmasını istediğiniz dizaynları info@semihyener.com'a göndermeniz ve ölçülerini bildirmeniz.

Bu konuları ayrıntılı bildirmeniz için en alttaki  iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Detaylar için 0850 227 13 60 no'lu telefondan Semih Yener ile görüşebilirsiniz.


Craftçılara Özel Suda Kaya Kolay Transfer
suda kayan dekupaj kağıdı

Kolay transferler gerçekten büyük kolaylık getirdi. Ancak bazen içinizden ah keşke şu desenin de kolay transferi olsa dediğinizi duyar gibiyiz. İşte biz de bunu düşünerek sizin istediğiniz dizaynları suda kayan Water Sliding Transfer Kağıdı haline getiriyoruz. Bir aile fotoğrafınızın çiçeklerle bezenmiş halini kolay transfer kağıdı olarak düşlemeniz bile size projeleriniz için heyecan vermiyor mu?

Transfer kağıtlarını maksimum 21 cm. x 29,7 cm. basabiliyoruz. Dizaynlarınızı özel transfer kağıtlarına basılı olarak hazırlıyoruz. Bir adet bile sipariş verebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken info@semihyener.com'a dizaynlarınızı göndermeniz ve sorularınızı bu e-maile yazmanız.

En alttaki iletişim formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Arzu edenler 0850 227 13 60 no'lu telefondan Semih Yener ile görüşebilir.

 

 

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.